Mix Modules Up (8.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Status
ta: நிலை

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Core
ta: கருவம்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Selected
ta: தெரிவு செய்யப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Order
ta: வரிசை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Source
ta: மூலம்
