Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Development
be: Распрацоўка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Core
be: Ядро

en: Selected
be: Выбраны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Source
be: Крыніца
