Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Core
ca: Nucli

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source
ca: Font

en: Enter module name
ca: Introduïu el nom del mòdul
