Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Core
cy: Craidd

en: Selected
cy: Wedi ei ddewis

en: Custom
cy: Addasu

en: Order
cy: Trefn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Package
cy: Pecyn
