Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Core
el: Πυρήνας

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Source
el: Πηγή

en: Package
el: Πακέτο

en: Asc
el: Αύξ
