Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Development
et: Arendus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Core
et: Tuum

en: Selected
et: Valitud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Source
et: Allikas

en: Package
et: Pakk

en: Asc
et: Kasvav
