Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Core
is: Kjarna

en: Selected
is: Valdur

en: Custom
is: Sergjørt
