Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ
