Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Development
hr: Razvoj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Core
hr: Jezgra

en: Selected
hr: Odabrano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Source
hr: Izvor

en: Asc
hr: Uzlazno
