Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Custom
hu: Egyéni

en: Desc
hu: Csökk

en: Order
hu: Rendelés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Source
hu: Forrás

en: Package
hu: Csomag

en: Asc
hu: Növ

en: Contrib
hu: Közösségi

en: Enter module name
hu: A modul neve
