Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Development
is: Þróun

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Core
is: Kjarni

en: Selected
is: Valið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir
