Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Development
kk: Дамыту

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Selected
kk: Тандалған

en: Custom
kk: Өзгертпелі
