Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Development
mg: Fivoarana

en: Search
mg: Karoka

en: Source
mg: Loharano
