Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Development
ne: विकास

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत
