Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: Core
nl: Kern

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Custom
nl: Aangepast

en: Desc
nl: Aflopend

en: Order
nl: Volgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Source
nl: Bron

en: Package
nl: Pakket

en: Asc
nl: Oplopend

en: Enter module name
nl: Voer modulenaam in
