Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Development
os: Райрæзт

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Core
os: Астæумагъз
