Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Development
tr: Geliştirme

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Core
tr: Çekirdek

en: Selected
tr: Seçili

en: Custom
tr: Özel

en: Desc
tr: Azalan

en: Order
tr: Sıralama

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Source
tr: Kaynak

en: Package
tr: Paket

en: Asc
tr: Artan
