Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Development
fi: Kehitys

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Core
fi: Ydin

en: Selected
fi: Valittu

en: Custom
fi: Oma

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Source
fi: Lähde

en: Package
fi: Pakkaus

en: Enter module name
fi: Syötä moduulin nimi
