Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Selected
hy: ընտրված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր
