Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Development
id: Pengembangan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: Name
id: Nama

en: Core
id: Inti

en: Selected
id: Terpilih

en: Custom
id: Tersuai

en: Order
id: Urutan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Source
id: Sumber

en: Package
id: Paket

en: Asc
id: Urutan turun
