Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Source
ka: წყარო
