Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Selected
ps: غوره شوي

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه
