Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Order
th: เรียงตาม

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Package
th: แพคเกจ

en: Enter module name
th: ป้อนชื่อโมดูล
