Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Development
vi: Phát triển

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Core
vi: Nhân

en: Selected
vi: Được chọn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Order
vi: Thứ tự

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Source
vi: Nguồn

en: Package
vi: Kiện hàng

en: Asc
vi: Tăng dần
