Mix Modules Up (8.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Development
ar: التطوير

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Core
ar: النواة

en: Not found
ar: غير موجود

en: Selected
ar: محدد

en: Custom
ar: مخصص

en: Desc
ar: تنازلي

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Source
ar: المصدر

en: Asc
ar: تصاعدي
