Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Selected
bs: Odabrano

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Source
bs: Izvor
