Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Development
cs: Vývoj

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Core
cs: Jádro

en: Selected
cs: Vybráno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Source
cs: Zdroj

en: Package
cs: Balík

en: Asc
cs: Vzestupně
