Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: סטטוס

en: Development
he: פיתוח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Core
he: ליבה

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Custom
he: מותאם

en: Desc
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Source
he: מקור

en: Package
he: חבילה

en: Asc
he: סדר עולה
