Mix Modules Up (8.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Development
ja: 開発

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Core
ja: コア

en: Selected
ja: 選択済み

en: Custom
ja: カスタム

en: Desc
ja: 降順

en: Order
ja: オーダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Source
ja: ソース

en: Package
ja: パッケージ

en: Asc
ja: 昇順

en: Enter module name
ja: モジュール名を入力
