Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Core
km: សំខាន់

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Order
km: លំដាប់
