Mix Modules Up (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Core
lt: Branduolys

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Custom
lt: Savitas

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Package
lt: Pakuotė
