Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης
