Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Published
oc: Publicat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar
