Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Published
ar: منشور

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر
