Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın
