Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Published
be: Апублікавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю
