Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Published
ca: Publicat

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Configure settings for scheduled publishing and unpublishing.
ca: Configureu els paràmetres de la publicació i despublicació programada.
