Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt
