Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Published
da: Udgivet

en: Node Title
da: Indholdselementtitel

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage
