Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Published
es: Publicado

en: Node Title
es: Título del nodo

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Publish
es: Publicar

en: Unpublish
es: Despublicar

en: Configure settings for scheduled publishing and unpublishing.
es: Ajustes para configurar la publicación y despublicación planificadas.
