Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Published
et: Avaldatud

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks
