Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Published
eu: Argitaratua

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu
