Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار
