Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi
