Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Published
fr: Publié

en: Node Title
fr: Titre du nœud

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Publish
fr: Publier

en: Unpublish
fr: Dépublier

en: Configure settings for scheduled publishing and unpublishing.
fr: Configurer les paramètres de publication et dépublication programmée.
