Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Published
gl: Publicado

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar
