Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Published
he: מפורסם

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"
