Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Publish
hi: प्रकाशित करें

en: Unpublish
hi: अप्रकाशित करें
