Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés
