Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Publish
id: Tampilkan

en: Unpublish
id: Tidak tampilkan
